top of page
iStock-1454139245.jpg

Uzman Ekibimizle Kendinizi Keşfetme Yolcuğunuzda Size Eşlik Ediyoruz...

UZMANLARIMIZ

Lenus psikoloji ve danışmanlık merkezinde ekibimiz; tanınmış üniversitelerin psikoloji bölümünden mezun ve klinik psikoloji alanında yüksek lisansını yapmış, alanda kendini geliştirmek adına psikoterapi eğitimleri almış, yaşama ve insana dair her detaya önem veren, alanında uzman klinik psikologlardan oluşmaktadır.

Lenus psikolojide danışanlarımızın gizliliği son derece önemli olup bu konuda hassas davranmaktayız. Bu yolculukta gizliliğinizi koruyarak güven, anlayış ve psikoloji biliminin temelini esas alarak danışanlarımıza destek sağlamaktayız.

Bizler, bireysel, aile-çift, ergen ve çocuk psikolojisi alanlarında  Psikoanalitik ve Psikodinamik yöntemler başta olmak üzere Bilişsel davranışçı, Şema, Varoluşçu terapiler gibi ekolleri de uygulamaktayız. Kurumumuzdaki Psikologlarımızın uzmanlık alanları farklı olup sizlere en uygun psikoloji hizmetini sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu konu hakkında telefonla bizlere ulaşarak gerekli bilgilendirmeyi ekibimizden alabilirsiniz.

Her insanın en imkansız denilen zamanda bile kendini sıfırdan, yeniden yaratma potansiyeli içlerinde mevcuttur. Bizler de bu potansiyelin önündeki sizleri zorlayan dalları budayarak içinizden çıkmayı bekleyen gerçek kendiliğinizi bulmanıza katkı sağlıyoruz.

bottom of page